logo arshostel.pl

Innowacyjna metoda cięcia metalu - plazma CNC

Dane Firmy

Nazwa:PPHU Baścik
Adres:Gajowa 26, 43-426 Dębowiec, Łączka
woj. śląskie, Polska
E-mail:biuro@bascik.pl
Telefon:48 338 588 588
Dane rejestrowe:NIP: 5482095331
REGON: 072395525
Kategoria/Branża:przyrządy i produkcja
Oferta:Cięcie plazmą CNC
Witryna:www.bascik.plOferta

Jedną z wielu usług oferowanych przez firmę PPHU Baścik jest cięcie plazmą CNC. To nowoczesna, innowacyjna metoda obróbki metalu, która charakteryzuje się niezwykłą precyzją i dokładnością. Obróbce można poddać nie tylko metale, ale też inne materiały. Cały proces odbywa się dzięki zastosowaniu maszyn, które sterowane są komputerowo. Specjalny program ustawia się według wytycznych, zawierających informację na temat tego, w jaki sposób dany przedmiot ma być obrobiony. Dalsza część odbywa się już bez człowieka, gdyż cięcie plazmą CNC wykonywane jest przez specjalistyczną maszynę. To dzięki niej otrzymujemy precyzyjnie wykonaną obróbkę, której z pewnością nie uzyskamy, używając na przykład piły, czy innego przedmiotu do cięcia. Urządzenie do cięcia plazmą CNC musi być jedynie nadzorowane przez człowieka, jednak samo cięcie wykonuje już komputer zgodnie z prowadzonym wytycznymi. To innowacyjna metoda, która znalazła spore grono zadowolonych odbiorców. Jeśli poszukujesz firmy, która dysponuje tego typu maszyną, skorzystaj z usług PPHU Baścik.

Precyzyjne cięcie plazmą CNC

Cięcie plazmą CNC ma wiele zalet, a jedną z nich jest z pewnością niezwykła precyzja. To świetna alternatywa dla tradycyjnych cięć urządzeniami ręcznymi, które nie dadzą nam tak dokładnego efektu. Ponadto, inne zalety, jakie wynikają z cięcia plazmą CNC to: uzyskanie wielu dokładnie takich samych elementów, które będą identycznie obrobione, bardzo mała produkcja odpadów oraz powierzchnia cięcia jest niezwykle gładka i czysta, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego jej wykańczania. Odpowiednie ustawienie parametrów, według których maszyna ma poddać obróbce dany materiał to klucz do sukcesu. Dlatego w tej dziedzinie należy zaufać specjalistom, którzy doskonale znają się na tego typu pracy. Doświadczenie, odpowiednie umiejętności oraz wiedza są niezbędne w uzyskaniu precyzyjnego cięcia plazmą CNC. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poznać cenę oraz terminy realizacji, koniecznie skontaktuj się z firmą PPHU Baścik. Możesz też odwiedzić ich firmową stronę internetową znajdującą się pod adresem bascik.pl.

Godziny otwarcia

Poniedziałek07:00-16:00
Wtorek07:00-16:00
Środa07:00-16:00
Czwartek07:00-16:00
Piątek07:00-16:00
Sobota24h
Niedziela24h

Nowości / powiązane wpisy

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail