logo arshostel.pl

Kilkadziesiąt rodzai pasz dla zwierząt

Dane Firmy

Nazwa:P.P.H.U. KAMPOL
Adres:Wieluńska 12a, 97-438 Rusiec
woj. łódzkie, Polska
E-mail:info@kampolrusiec.pl
Telefon:43 6766132
Dane rejestrowe:NIP: 8321254122
REGON: 590755968
Kategoria/Branża:gastronomia
Oferta:Pasza dla Kur / karma dla Gołębi
Witryna:kampolrusiec.plOferta

Kampol to firma, która jak żadna inna dba o wartościowy pokarm dla Twoich zwierząt. W ofercie znajdziesz paszę dla kur, kaczek i gęsi, w tym dla kurczaków i gąsek od pierwszego dnia życia. To zbilansowana mieszanka różnych ziaren, która zawiera w sobie witaminy i mikroelementy niezbędne do prawidłowego wzrostu. Każdy dobry hodowca wiec, że im lepsza jakościowo pasza, tym mniejsze jej zużycie, gdyż zwierzęta szybciej czują sytość, a pokarm lekko się trawi. W Przedsiębiorstwie Kampol znajdziesz także karmę dla gołębi, której różnorodność Cię zaskoczy. W sprzedaży firma posiada kilkadziesiąt rodzajów karm dla gołębi a także oczywiście dla kur, by można było łatwo dospawać pokarm do danego gatunku i celu, jaki chcesz osiągnąć - szybszy wzrost, pokarm idealny na zimę, pokarm lekkostrawny i wiele innych. Jeśli jesteś hodowcą papug lub kanarków, Kampol również wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując karmę dla piskląt, jak i starszych ptaków. W składzie pokarmu znajdziesz, między innymi: siemię lniane, kaszę jaglaną, ziarna konopi czy owies łuskany.

Znaczenie pasz i kasz w diecie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kampol swoją bogatą ofertę prezentuje na stronie znajdującej się pod adresem kampolrusiec.pl. Możesz zaopatrzyć się nie tylko w karmę taką jak pasza dla kur czy gołębi czy innego ptactwa, ale także gryzoni i królików. Ponadto znajdziesz u nich produkty spożywcze z powodzeniem wykorzystywane w domach czy restauracjach. O czym mowa? O kaszach różnego rodzaju, które powinny znaleźć się w codziennej diecie. Kampol to producent grochu łuskanego, który doceniany jest, między innymi, przez wegetarian, gdyż jest bogaty w białko roślinne i z powodzeniem zastępuje białko z mięsa. Poza tym oferta obfituje w kaszę gryczaną, kaszę jaglaną oraz kaszę jęczmienną. Każda z nich ma wiele cennych właściwości, dlatego warto wprowadzić je do swojej diety. Jeśli nie masz pomysłu na szybki i zdrowy obiad, zawsze dbaj o to, by mieć pod ręką różne rodzaje kasz, co da Ci możliwość wyczarowania pysznego i pełnowartościowego posiłku. Zatem czy masz gołębie, kury czy inne zwierzęta, z firmą Kampol możesz przy okazji zaopatrzyć również siebie w doskonałej jakości zdrową żywność. Kampol swoją siedzibę posiada we wsi Rusiec, ale działa na terenie całej Polski, jak i za granicą.

Godziny otwarcia

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail