logo arshostel.pl

Kurs na prawo jazdy - Kielce

Dane Firmy

Nazwa:U Sławka - Szkoła Jazdy
Adres:Poleska 44, 25-325 Kielce
woj. świętokrzyskie, Polska
E-mail:uslawka@poczta.onet.pl
Telefon:48 413 335 080
Dane rejestrowe:NIP: 6561126658
REGON: 290664353
Kategoria/Branża:edukacja
Oferta:Prawo Jazdy
Witryna:www.uslawka.comOferta

Szkoła Jazdy "U Sławka" z Kielc zajmuje się szkoleniem przyszłych kierowców, ubiegających się o prawo jazdy kategorii B i nie tylko. Z oferty mogą korzystać również osoby, którym zależy na uzyskaniu dokumentu potwierdzającego zdolność do kierowania skuterem, motocyklem, ciągnikiem rolniczym, samochodem ciężarowym oraz autobusem. Opiekę nad uczniami sprawuje grono wykwalifikowanych szkoleniowców, posiadających wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu kursantów do obowiązującego egzaminu państwowego, a także do samodzielnego prowadzenia pojazdami. Poza tym Szkoła Jazdy "U Sławka" oferuje badania psychologiczne, które muszą wykonać między innnymi kandydaci na kierowców kat. C,D i E, a także operatorzy koparek, czy dźwigów. Ośrodek prowadzi również zajęcia doszkalające dla osób, które mimo ukończenia kursu na prawo jazdy wciąż nie czują się pewnie za kierownicą lub z jakiejś przyczyny przez dłuższy czas nie prowadzili samochodu i chcą odświeżyć wiedzę oraz zdobyte wcześniej umiejętności. Kielce stanowi siedzibę przedsiębiorstwa "U Sławka". Jednak z pomocy specjalistów mogą korzystać również zainteresowani z okolicznych miejscowości.

Sala wykładowa i plac manewrowy

Prawo jazdy w obecnych czasach jest niemal koniecznością. Brak własnego środka transportu jest niemałym utrudnieniem. Dlatego należy nie zwlekać i wybrać odpowiedni ośrodek szkolenia kierowców, który pomoże spełnić marzenie o zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Jeśli są Państwo z Kielc bądź okolic, warto zainteresować się ofertą Szkoły Jazdy "U Sławka". To placówka, która od lat z sukcesami szkoli przyszłych kierowców do egzaminu państwowego. Wszystko dzięki bezstresowemu podejściu instruktorów oraz ich ogromnej wiedzy. Ponadto Szkoła Jazdy "U Sławka" podczas kursu na prawo jazdy wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, takie jak na przykład symulatory. Sale wykładowe są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt, ułatwiający przyswojenie materiału, który należy opanować do egzaminu teoretycznego. Ponadto ośrodek z Kielc dysponuje własnym placem manewrowym, co pozwala na przećwiczenie cofania na łuku oraz ruszania z miejsca do przodu na wzniesieniu. Kursanci mają do wyboru nie tylko naukę jazdy samochodem osobowym, ale także pojazdem ciężarowym, czy motocyklem.

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09:00-19:00
Środa09:00-17:00
Czwartek09:00-19:00
Piątek09:00-15:00
Sobota08:00-12:00
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail