logo arshostel.pl

Pikowanie materiałów i tkanin

Dane Firmy

Nazwa:Foltex
Adres:Sucha 9, 62-004 Kicin
woj. wielkopolskie, Polska
E-mail:biuro@foltex.eu
Telefon:48 888 202 090
Dane rejestrowe:NIP: 7791483121
REGON: 634573788
Kategoria/Branża:przyrządy i produkcja
Oferta:P.P.H.U. FOLTEX
Witryna:www.foltex.euOferta

Pikowanie materacy to główna specjalizacja firmy P.P.H.UFoltex. Oferta kierowana jest do przemysłu odzieżowego i meblowego - zarówno do małych, średnich, jak i dużych firm. Foltex działa w tej branży już od roku 2004, dlatego wieloletnie doświadczenie i rozbudowany park maszynowy pozwala pracownikom na wykonywanie zleceń naprawdę dużych i to w krótkich terminach. Do każdego zlecenia firma podchodzi z pełnym zaangażowaniem i dokłada wszelkich starań, by pikowanie materacy było dokładne i staranne. Ważne jest też korzystanie z komponentów najwyższej jakości, co daje gwarancję, że pikowane materace będą nadzwyczaj trwałe i posłużą użytkownikom przez wiele lat. Firma wykonuje usługę na własnych materiałach, jak i tych, które powierzy jej klient. Ma elastyczne podejście do każdego zleceniodawcy i proponuje atrakcyjne ceny. Pikowanie tkanin odbywa się na tkaninach materacowy, fizelinach, podszewkach, jak i pikówkach. Doświadczenie i umiejętności w tej dziedzinie to gwarancja wykonania najwyższej jakości usługi.

Precyzyjne pikowanie materacy

Pikowanie materacy które wykonuje P.P.H.UFoltex posiada sporo zalet, które warto wymienić. Przede wszystkim materace stają się trwalsze i bardziej wytrzymałe, dlatego posłużą użytkownikom na dłużej. Ponadto, proces pikowania usztywnia materiał, dzięki czemu materace nie odkształcają się i po przespanej nocy, szybko wracają do swojego pierwotnego kształtu. Mało tego! Gdyż dzięki pikowaniu materacy, wzrasta ich funkcja termoizolacyjna i jeśli zaistnieje taka potrzeba, to między szwami można dołożyć dodatkowy materiał izolacyjno-cieplny. Warto też podkreślić, że pikowanie materacy zwiększa ich komfort użytkowania, czyli na materacu leży się po prostu wygodniej, a sen staje się przyjemniejszy. Co jeszcze przemawia na korzyść tej usługi? Zdecydowanie pikowanie materacy sprawia, że są one atrakcyjniejsze wizualnie, stają się bardziej estetyczne i ciekawiej się prezentują. By jednak wszystkie te zalety miały rację bytu, usługa pikowania koniecznie musi być wykonana nadzwyczaj precyzyjnie. Tylko wtedy mamy pewność, że materac zyska wszystkie powyższe cechy.

Godziny otwarcia

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail