logo arshostel.pl

Poznań: pozbądź się bólu i dyskomfortu kręgosługa

Dane Firmy

Nazwa:Lux-Medica
Adres:Osiedle Przyjaźni 142, 61-686 Poznań
woj. wielkopolskie, Polska
E-mail:gabinet@lux-medica.com.pl
Telefon:48 781 552 074
Dane rejestrowe:NIP: 6080016175
REGON: 302745249
Kategoria/Branża:uroda i zdrowie
Oferta:leczenie bólu kręgosłupa
Witryna:www.lux-medica.com.plOferta

Lux-Medica to profesjonalny gabinet, który oferuje, między innymi, leczenie bólu kręgosłupa. Poznań to miejscowość, gdzie zabiegi najczęściej są wykonywanie i to też na tym terenie, Lux-Medica oferuje dojazd do klienta. Jeśli cierpisz z powodu jakiegokolwiek dyskomfortu ze strony kręgosłupa, czy to dziedzicznie, czy poprzez przebytą chorobę lub uraz, koniecznie odwiedź gabinet w Poznaniu. Leczenie bólu kręgosłupa nie zawsze jest szybkim i bezbolesnym procesem, jednak znacznie pomaga w pozbyciu się dyskomfortu i powrotu do lepszej sprawności fizycznej. W gabinecie spotkasz się z dyplomowanymi rehabilitantami, osteopatami, fizjoterapeutami i masażystami, którzy pomogą Ci w ułożeniu i wdrożeniu odpowiedniej terapii i poprawią jakość Twojego życia. Każdy pacjent to indywidualny przypadek, do którego absolutnie nie powinno podchodzić się standardowo. Leczenie bólu kręgosłupa to sprawa indywidualna i do każdego pacjenta przypisywana jest inna forma terapii i proces postępowania. Sprawdź, z jakich opcji możesz skorzystać, wchodząc na stronę lux-medica.pl.

Skuteczne leczenie bólu kręgosłupa w Poznaniu

Pierwsza wizyta w gabinecie Lux-Medica to najczęściej rozmowa z pacjentem, czyli przeprowadzany jest dokładny wywiad, podczas którego specjalista ustala lokalizację bólu, jego intensywność i ewentualną przyczynę. Dopiero wówczas układany jest plan działania i dobierane są indywidualne środki i zabiegi, które dany ból uśmierzają. Każdy zabieg ma na celu przyniesienie ulgi pacjentowi i ciągłe przybliżanie go do momentu całkowitego pozbycia się bólu i odzyskania komfortu życia. Leczenie bólu kręgosłupa w Poznaniu w gabinecie Lux-Medica to działania oparte na fachowej wiedzy i odpowiednich umiejętnościach. Kadra, która pracuje w gabinecie to dyplomowani specjaliści, dla których liczy się dobro, zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Atmosfera podczas zabiegów jest swobodna i miła. Osoba wykonująca terapię stara się, by była ona przede wszystkim skuteczna, ale też jak najbardziej komfortowa dla pacjenta. Jeśli interesuje Cię skuteczne leczenie kręgosłupa w Poznaniu, udaj się do gabinetu Lux-Medica.

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00-18:00
Wtorek09:00-18:00
Środa09:00-18:00
Czwartek09:00-18:00
Piątek09:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail