logo arshostel.pl

Pracownia brązownicza i sklep z dewocjonaliami

Dane Firmy

Nazwa:Sacramenti Bieliński
Adres:Macierzankowa 14, 60-175 Poznań
woj. wielkopolskie, Polska
E-mail:info@sacramenti.com.pl
Telefon:48 501 632 248
Dane rejestrowe:NIP: 7780120679
REGON: 630148462
Kategoria/Branża:zakupy
Oferta:naczynia liturgiczne - sklep
Witryna:www.sacramenti.com.plOferta

Sklep internetowy Sacramenti oferuje bogaty asortyment naczyń liturgicznych oraz dewocjonaliów. Poza tym firma dokonuje również renowacji przedmiotów kultu religijnego. Fachowcy posiadają doświadczenie w odnawianiu tabernakulum, monstrancji, kustodii oraz wielu innych paramentów liturgicznych. Bogaty asortyment uwzględnia zarówno wyroby pochodzące z poznańskiej pracowni brązowniczej Sacramenti Bieliński, jak i od renomowanych producentów z całej Polski. Firma stawia przede wszystkim na jakość. Dlatego większość z artykułów wykonana jest z metali szlachetnych, wyróżniających się wytrzymałością i trwałością. W sklepie dostępne są ornaty, kapy i stuły, przeznaczone dla kapłanów. Niektóre z nich są ręcznie szyte i haftowane unikalnymi wzorami o motywach religijnych. Ponadto specjaliści realizują także indywidualne zamówienia. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem relikwiarzy, krzyży, kielichów i bielizny kielichowej, czy też oświetlenia do wnętrza kościoła, warto zajrzeć na stronę internetową Sacramenti.

Naczynia liturgiczne ze sklepu online

Uroczystość Mszy Świętej to wyjątkowy czas dla każdego katolika, ponieważ właśnie wtedy może być blisko Boga i umacniać się duchowo. Jednak, aby wszystko odbywało się według przyjętych zasad, niezbędne są naczynia liturgiczne, które szczególnie wykorzystuje się przy wręczaniu Eucharystii. Oferta przedsiębiorstwa Sacramenti skierowana jest przede wszystkim do kapłanów i osób związanych z prowadzeniem kościoła, którym zależy na wysokiej jakości naczyniach liturgicznych. Sklep posiada bowiem duży wybór kielichów, kustodii, lavabo, paten kielichowych, komunijnych i głębokich. Co więcej, w asortymencie znajdują się gongi kościelne, których dźwięk wybrzmiewa w czasie ważnych momentów Mszy Świętej, a także kociołki na wodę święconą. Naczynia liturgiczne oferowane przez sklep wyróżniają się starannym wykonaniem oraz przystępną ceną. Różnorodność kształtów, wzorów oraz kolorów, sprawia, że każdy z klientów może wybrać produkt dopasowany do wnętrza kościoła. Warto podkreślić, że artykuły ze sklepu Sacramenti doskonale podkreślają istotę wiary w Boga i uczestnictwo w nabożeństwach.

Godziny otwarcia

Poniedziałek07:00-15:00
Wtorek07:00-15:00
Środa07:00-15:00
Czwartek07:00-15:00
Piątek07:00-15:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail