logo arshostel.pl

Sklep z materacami marki Koło - Poznań

Dane Firmy

Nazwa:Salon Zdrowego Snu
Adres:Głogowska 178, 60-126 Poznań
woj. wielkopolskie, Polska
E-mail:sklep@salonzdrowegosnu.pl
Telefon:48 888 222 276
Dane rejestrowe:NIP: 7791483121
REGON: 634573788
Kategoria/Branża:zakupy
Oferta:Poznań - materace Koło
Witryna:salonzdrowegosnu.plOferta

Wybór odpowiedniego materaca to niełatwe zadanie, lecz dzięki pomocy specjalistów z Salonu Zdrowego Snu z Poznania, zakup z pewnością będzie udany. Sklep oferuje materace marki M&K Foam Koło, które są produkowane w oparciu o nowoczesne technologie i przy użyciu świetnej jakości materiałów. Do często wybieranych produktów należą materace lateksowe, głównie ze względu na właściwości antygrzybiczne i trwałość, a także materace wykonane z pianki poliuretanowej lub pokryte matą kokosową. Dostępne są materace o różnym stopniu twardości, ponieważ preferencje klientów znacząco różnią się od siebie. Poza tym kręgosłup dorosłego człowieka potrzebuje innego rodzaju podparcia niż na przykład kręgosłup dziecka. W bogatym asortymencie sklepu Salon Zdrowego Snu znaleźć można materace o rozmiarach 80x200, 90x200, 100X200 oraz przeznaczone do łózek małżeński: 180x200 i 200x200. Jeśli chcą Państwo wypróbować oferowane materace, sklep działa zarówno stacjonarnie, na terenie miasta Poznań, jak i internetowo.

Co wyróżnia wysokiej jakości materace?

Materace pochodzące od producenta M&K Foam Koło, które można znaleźć w poznańskim Salonie Zdrowego Snu to wysokiej klasy produkty, które od lat trafiają do domu klientów, gdzie doskonale spełniają swoje funkcje, Są to przede wszystkim materace dostosowujące się do kształtu ciała i właściwie stabilizujące położenie kręgosłupa. Dzięki temu jakość snu w żaden sposób nie zostaje zaburzona. Poza tym są to materace, które służą przez lata, czego dowodem są opinie zadowolonych klientów. Wszystko to jest efektem ciężkiej pracy specjalistów, którzy poza wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów wypełniających, opracowali doskonałe szkielety konstrukcji poszczególnych materacy, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedzając sklep z materacami Salon Zdrowego Snu w Poznaniu, mogą Państwo przekonać się o wyjątkowym charakterze produktów marki Koło, a zarazem znaleźć idealny materac do swojej sypialni. Oferta jest naprawdę bardzo zróżnicowana. W sprzedaży znajdują się materace lateksowe, kieszonkowe, piankowe, oraz bonelowe, powstałe z siatki specjalnych sprężyn.

Godziny otwarcia

Poniedziałek11:00-18:00
Wtorek11:00-18:00
Środa11:00-18:00
Czwartek11:00-18:00
Piątek11:00-18:00
Sobota10:00-14:00
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail