logo arshostel.pl

Szkoła języka angielskiego The Dream z autorską metodą nauczania

Dane Firmy

Nazwa:The Dream
Adres:Ruska 2, 50-079 Wrocław
woj. dolnośląskie, Polska
E-mail:wroclaw.thedream@gmail.com
Telefon:48 533 787 244
Dane rejestrowe:NIP: 6881229621
REGON: 371024728
Kategoria/Branża:edukacja
Oferta:The Dream
Witryna:thedream.com.plOferta

Chcesz nauczyć się języka angielskiego i szukasz szkoły, która zaoferuje ci skuteczne lekcje? Szkoła języka angielskiego The Dream to twoja szansa na to, by płynnie posługiwać się językiem obcym. To, co wyróżnia tę placówkę na tle innych miejsc tego typu, to możliwość nauki w małych grupach od 3 do 5 osób. Jest to optymalna liczba uczniów, która pozwala na lepsze przyswajanie wiedzy i swobodny kontakt z nauczycielem. Poza tym Szkoła języka angielskiego The Dream oferuje zarówno zajęcia stacjonarne, jak i online - dzięki temu możesz wybrać tę opcję, która bardziej ci odpowiada. Niezależnie od tego, którą formę nauki wybierzesz, zawsze masz pewność, że każda lekcja będzie przydatna, dobrze zorganizowana i niezwykle skuteczna. Co więcej, Szkoła języka angielskiego The Dream oferuje własną metodę nauczania opartą na autorskim programie, dzięki któremu nauka przychodzi uczniom znacznie łatwiej i szybciej. Chcesz się przekonać, czy jest to metoda również dla ciebie? Odwiedź placówkę we Wrocławiu i zapisz się na pierwszą lekcję.

Zajęcia z native speakerami jako skuteczna metoda nauki angielskiego

Szkoła języka angielskiego The Dream oferuje efektywną naukę języka, dzięki sprawdzonym metodom nauczania. Bezapelacyjnie do jednej z nich należą zajęcia z native speakerami. Możesz prowadzić swobodne rozmowy z osobami pochodzącymi z USA, UK i Australii. Dzięki temu uczysz się nie tylko poprawnie układać zdania, ale też szybko przyswajasz odpowiedni akcent. Szkoła językowa The Dream stara się, by nauka języka odbywała się w przyjaznej atmosferze, co, między innymi, sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy. Ponadto tematy lekcyjne są skrupulatnie przygotowywane, tak, by były ciekawe dla uczniów i by z każdej lekcji słuchacze mogli wyciągnąć jak najwięcej. W szkole językowej The Dream mogą uczyć się zarówno dorośli, jak i młodzież, a także dzieci. Wszystkie zajęcia dopasowane są do odpowiednich grup wiekowych. Chcesz dowiedzieć się, na jakim poziomie jest twój angielski? Udaj się do szkoły językowej The Dream i sprawdź, w jakim stopniu komunikatywny jest twój angielski, następnie nauczyciel przypisze cię do odpowiedniej grupy.

Godziny otwarcia

Poniedziałek08:00-21:30
Wtorek08:00-21:30
Środa08:00-21:30
Czwartek08:00-21:30
Piątek08:00-21:30
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail