logo arshostel.pl

Wieloletni producent schodów policzkowych

Dane Firmy

Nazwa:JAWAR s.c.
Adres:Zygmunta Krasińskiego 30, 43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie, Polska
E-mail:schody05@wp.pl
Telefon:48 602 323 588
Dane rejestrowe:NIP: 5471911548
REGON: 072346449
Kategoria/Branża:mieszkanie i ogródek
Oferta:Schody Policzkowe
Witryna:schody5.plOferta

Firma JAWAR s.c. to wieloletni producent schodów różnego rodzaju. Każdy projekt, zlecenie i montaż są ściśle dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. W ofercie znajdziecie Państwo, między innymi, schody policzkowe, spiralne, zabiegowe, kacze oraz wiszące. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj się Państwo zdecydują, zawsze macie gwarancję, iż otrzymacie solidne, porządnie wykonane i pięknie prezentujące się schody do Waszego domu, biura oraz każdego innego miejsca. Dużym powodzeniem cieszą się schody policzkowe, które świetnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu, gdyż są eleganckie, estetycznie wykonane i przede wszystkim bezpieczne. Codzienne użytkowanie schodów policzkowych to wysoki komfort i czysta przyjemność. Dzięki temu, że schody tego typu można wykonać z różnego rodzaju drewna, łatwo dopasować je do gustu klienta oraz aranżacji wnętrza. Schody spełniają nie tylko funkcję praktyczną, ale też ozdobną, Mogą być świetnym dopełnieniem wystroju każdego pomieszczenia. Gotowe realizacje można sprawdzić na stronie schody5.pl.

Schody policzkowe o niezawodnej konstrukcji

Schody policzkowe przede wszystkim charakteryzują się niezawodną konstrukcją, dzięki czemu otrzymujecie Państwo gwarancję komfortowego i bezpiecznego użytkowania przez wiele lat. Dzięki firmie JAWAR s.c. możecie mieć Państwo schody, o których zawsze marzyliście. Schody policzkowe mogą występować w wielu odsłonach. Wszystko uzależnione jest od rodzaju i wielkości pomieszczenia, gustu klienta oraz wielu innych czynników. Ważnym elementem schodów policzkowych, ale też każdych innych, jest poręcz. To ona zapewnia bezpieczeństwo i może stanowić świetną ozdobę. Poręcze wykonywane są zazwyczaj z drewna lub metalu. Oba te materiały mają swój urok. Metal z pewnością będzie bardziej surowy w swoim wyglądzie, ale jednocześnie jest super trwały i odporny na ciągłe dotykanie. Drewno z kolei jest przyjemne w dotyku i dodaje pomieszczeniu elegancji. To od klienta zależy zarówno rodzaj materiału, z jakiego schody zostaną wykonane, jak i ich ostateczny wygląd. Firma JAWAR s.c. chętnie służy też fachową poradą.

Godziny otwarcia

Poniedziałek07:00-15:00
Wtorek07:00-15:00
Środa07:00-15:00
Czwartek07:00-15:00
Piątek07:00-15:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail