logo arshostel.pl

Wycena lokalu - Warszawa. Profesjonalne wyceny nieruchomości.

Dane Firmy

Nazwa:DUAL Paloma Cieszkowska
Adres:Bożka Arki 4/23, 01-464 Warszawa
woj. mazowieckie, Polska
E-mail:paloma.cieszkowska@gmail.com
Telefon:48 502 629 065
Dane rejestrowe:NIP: 5271460176
REGON: 015767661
Kategoria/Branża:prawo i finanse
Oferta:https://www.dual-wyceny.pl/
Witryna:www.dual-wyceny.plOferta

Warszawska Firm Dual specjalizuje się w profesjonalnych wycenach nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy wykona dla Państwa fachową i rzetelną wycenę mieszkań, domów, nieruchomości lokalowych, lokali użytkowych, działek, biur, przedsiębiorstw i wielu innych. Znajdziecie tam Państwo również doradztwo z zakresu ustalania stanów prawnych nieruchomości. Ponadto firma Dual zajmuje się prowadzeniem praktyk zawodowych z zakresu wycen nieruchomości. Wycena np. lokalu w Warszawie wymaga skompletowania odpowiednich niezbędnych dokumentów, dlatego warto wejść na stronę internetową, znajdującą się pod adresem dual-wyceny.pl i zapoznać się z zakładką "dokumenty do wyceny". Rzeczoznawca majątkowy przeprowadzi Państwa przez całą procedurę i po około pięciu dniach roboczych, otrzymacie Państwo dokładną i obiektywną wycenę. Specjalista z firmy Dual w swojej pracy kieruje się zasadami etyki zawodowej i bezstronności. Wszelkie zlecenia to tajemnica zawodowa, której rzeczoznawca ma obowiązek dotrzymać. Jeśli wycena lokalu w Warszawie to coś, czego potrzebujesz, zgłoś się do firmy Dual.

Wycena lokalu w Warszawie

Wycena lokalu w Warszawie, jak i w każdym innym mieście, wymaga skompletowania odpowiednich dokumentów. To niezbędna procedura, która umożliwia rzeczoznawcy, prawidłowe wykonanie zlecenia. Warto zatem udać się do siedziby biura i zapytać o szczegóły. Im szybciej dostarczycie Państwo potrzebne papiery, tym szybciej otrzymacie wycenę. Klienci już od wielu lat zgłaszają się do firmy po wyceny np. lokalów, mieszkań i gruntów, między innymi, w celach: podatkowych, ustalenia ceny sprzedaży, na potrzeby inwestycji deweloperskich, w celu amortyzacji środków trwałych lub aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste. Wszelkie zlecenia, wykonywane są w oparciu o etykę zawodową i zgodnie z prawem. Możecie Państwo zatem liczyć nie tylko na dokładność i rzetelność, ale też na pełen profesjonalizm. Firma Dual z Warszawy posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej rzeczoznawcy, dlatego decydując się na skorzystanie z usługi firmy, są Państwo w pełni zabezpieczeni i otrzymują gwarancję rzetelności.

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00-19:00
Wtorek09:00-19:00
Środa09:00-19:00
Czwartek09:00-19:00
Piątek09:00-19:00
Sobota09:00-19:00
NiedzielaZamknięte

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail