logo arshostel.pl

Ciesz się z szybkiej i wydajnej jazdy na rowerze elektrycznym

Dane Firmy

Nazwa:Eładowarki
Adres:Mieszka I 7/A, 65-040 Zielona Góra
woj. lubuskie, Polska
E-mail:sklep@eladowarki.com
Telefon:48 692 757 005
Dane rejestrowe:NIP: 9241761308
REGON: -
Kategoria/Branża:elektronika
Oferta:Bateria do roweru
Witryna:eladowarki.comOferta

Bateria do roweru elektrycznego musi spełniać określone funkcje, by użytkownik mógł cieszyć się z długiej i przyjemnej jazdy na tym sprzęcie. Udaj się zatem do sklepu, w którym doradzą Ci, jaką baterię wybrać, jak o nią dbać i jakiej ładowarki używać. Gdzie znajdziesz takie miejsce? Oczywiście w Zielonej Górze w sklepie Eładowarki. Jeśli chcesz najpierw sprawdzić, czym zajmuje się firma, jakie produkty i usługi oferuje, wejdź na stronę internetową znajdującą się pod adresem eladowarki.com. Zakup roweru elektrycznego to inwestycja, nad którą zapewne długo się zastanawiałeś, dlatego, teraz gdy już posiadasz swój wymarzony sprzęt, koniecznie dowiedz się, jak o niego dbać, czego unikać i z jakich dodatków warto korzystać. Pamiętaj, że bateria do roweru nie lubi bardzo niskich, jak i bardzo wysokich temperatur, dlatego zwróć szczególną uwagę, gdzie przetrzymujesz rower. Ponadto, nie dopuszczaj do całkowitego rozładowania baterii, ponieważ może to doprowadzić do utraty jej wydajności. Używaj tylko sprawdzonych i oryginalnych ładowarek. Bateria do roweru z pewnością Ci za to podziękuje.

Bateria do roweru elektrycznego - na co zwrócić uwagę?

Jeśli interesuje Cię dobra bateria do roweru elektrycznego, pamiętaj, aby korzystać z ofert renomowanych sklepów, gdzie nie tylko nabędziesz oryginalny produkt, ale też możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Przed wizytą w sklepie, warto byś sam zaczerpnął podstawowych informacji na temat baterii do roweru, jakiej szukasz. Po pierwsze, zatem zwróć uwagę na napięcie, czyli zasada jest tutaj prosta do zapamiętania - jakie napięcie silnika, takie dobierz napięcie baterii. Po drugie, zwróć uwagę na rodzaj gniazda, tak aby pasowało do wejścia na rowerze. Po trzecie, bateria musi się solidnie trzymać na rowerze, dlatego koniecznie zwróć uwagę na rodzaj mocowania. Ważny jest także kształt baterii oraz jej wymiary, by idealnie zmieściła się na Twoim sprzęcie. Na końcu możesz też zwrócić uwagę, na pojemność baterii i zależeć ona będzie od tego, gdzie, kiedy i jak często korzystasz z roweru, bo jeśli tylko rekreacyjnie, dla przyjemności, to pojemność nie musi być bardzo duża, jeśli jednak lubisz długie i trudne trasy, warto, by była ona naprawdę spora.

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09:00-17:00
Środa09:00-17:00
Czwartek09:00-17:00
Piątek09:00-17:00
Sobota10:00-14:00
NiedzielaZamknięte

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail