logo arshostel.pl

Trwałe zawieszki samochodowe

Dane Firmy

Nazwa:Progres
Adres:Jacka Malczewskiego 11, 13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie, Polska
E-mail:reklamy18@wp.pl
Telefon:48 509 732 596
Dane rejestrowe:NIP: 5710003938
REGON: -
Kategoria/Branża:samochody
Oferta:https://reklamyprogres.pl/produkty/zawieszki-komisowe/
Witryna:reklamyprogres.plOferta

Progres to firma, która od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą zawieszek samochodowych. To produkty, które charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością. Mogą z powodzeniem posłużyć jako upominki dla klientów, co będzie świetną formą promocji firmy. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy zainteresowany, niezależnie od branży, jaką reprezentuje, znajdzie dla siebie idealny produkt. Prowadzisz komis samochodowy? Progres ma dla Ciebie zawieszki komisowe na lusterko, na których umieścisz niezbędne informacje potrzebne do sprzedaży auta: rok produkcji, cenę, przebieg, markę i tym podobne. Zawieszki komisowe ścieralne mają tę zaletę, że w każdej chwili możesz zmienić, między innymi, informację o cenie lub możliwość zakupu auta na raty. Na stronie internetowej pod adresem reklamyprogres.pl, znajdziesz przykładowy wygląd zawieszek na lusterko samochodowe, z których możesz skorzystać lub istnieje też możliwość zaprojektowania własnego, unikalnego kształtu, by dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.

Praktyczne zawieszki serwisowe

Z oferty firmy Progres może również skorzystać osoba prowadząca warsztat samochodowy. Wymiana oleju lub wykonany przegląd i serwis auta, są świetną okazją do tego, by podarować klientowi zawieszki serwisowe tudzież zawieszki wymiany oleju. Będą to produkty o bardzo praktycznym zastosowaniu, ponieważ umieszcza się na nich informacje z datą, rodzajem wykonanej usługi itp. Dzięki temu kierowca będzie miał jasną informację, kiedy należy udać się na kolejną wizytę do warsztatu samochodowego i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybierze się w miejsce, którego reklama będzie umieszczona na zawieszce serwisowej. Świetną opcją są też zawieszki serwisowe do kluczy, które wyróżniają się trwałością i ciekawymi kształtami. Wielu klientów ceni sobie również zawieszki na lusterko wsteczne, dlatego firma Progres zadbała i o tego typu produkty. Jeśli zastanawiasz się jak skutecznie wypromować firmę, bez nadwyrężania budżetu, spróbuj z produktami, które znajdują się na stronie reklamyprogres.pl. Być może zawieszki serwisowe wymiany oleju sprawdzą się u Ciebie doskonale!

Godziny otwarcia

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail