logo arshostel.pl

Kompleksowa pomoc w opiece nad seniorami pod Warszawą

Dane Firmy

Nazwa:Willa Wawerska
Adres:Wawerska 46C, 05-420 Józefów
woj. mazowieckie, Polska
E-mail:biuro@willakakolowa.pl
Telefon:48 609 492 009
Dane rejestrowe:NIP: 9522131042
REGON: -
Kategoria/Branża:hotele i pensjonaty
Oferta:Dom opieki Warszawa
Witryna:www.willakakolowa.plOferta

Szukając miejsca, które zapewni godne warunki seniorowi, warto zapoznać się z ofertą Willi Wawerska z Józefowa pod Warszawą. Obiekt ten powstał z myślą o osobach starszych, borykających się z samotnością, bądź różnymi trudnościami wynikającymi z upływu lat. Niestety, nie zawsze rodzina jest w stanie zapewnić całodobowe towarzystwo seniorowi. W takich sytuacjach bardzo dobrym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiedniego domu spokojnej starości, który zagwarantuje komfortowe warunki oraz profesjonalne podejście do pensjonariuszy. Dom opieki Wawerska oferuje również pobyt osobom niepełnosprawnym, ponieważ cały obiekt dostosowany jest do wózków inwalidzkich. Wykwalifikowany personel każdego dnia troszczy się o zdrowie i samopoczucie mieszkańców poprzez regularne wizyty lekarskie i odwiedziny duszpasterskie. Willa Wawerska mieście się w spokojnej miejscowości Józefów. To miasteczko znajdujące się w pobliżu miasta Warszawa. Ośrodek kieruje swoją ofertę do zainteresowanych z okolic, aby zapewnić pensjonariuszom niezbędny kontakt z bliskimi.

Prywatny dom opieki w okolicy miasta Warszawa

Starość nie musi być nudna i przepełniona samotnością. Co prawda, w obecnych czasach, gdy ciężko jest pogodzić życie zawodowe z prywatnym, opieka nad babcią, dziadkiem, czy którymś z rodziców może być problematyczna. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się Willa Wawerska. To niezwykły dom opieki, w którym pensjonariusze już po chwili czują się, jak u siebie w domu. Przestronne pokoje, pomieszczenia wspólne, duży ogród oraz przyjazna obsługa, sprawiają, że seniorzy mają możliwość spędzania czasu zarówno wśród innych ludzi, jak i odpoczywać w spokoju. Dom opieki Wawerska znajdujący się niedaleko Warszawy poza zespołem pielęgniarek i pielęgniarzy zatrudnia doświadczonych rehabilitantów oraz lekarzy o różnych specjalizacjach. Co więcej, mieszkańcy mogą uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, podczas których mają możliwość rozmowy i pozbycia się negatywnych emocji. Ośrodek dla osób, które mają problem z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu, oferuje pobyt tymczasowy, pozwalający na zapoznanie się z obiektem i pensjonariuszami. Warszawa i okolice to częstsi goście, jednak spora część to również osoby starsze ze znacznie dalszych stron Polski.

Godziny otwarcia

Poniedziałek08:00-20:00
Wtorek08:00-20:00
Środa08:00-20:00
Czwartek08:00-20:00
Piątek08:00-20:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail