logo arshostel.pl

Trawa jak żywa! Sztuczna trawa - Warszawa

Dane Firmy

Nazwa:Syngrass
Adres:Chabrowa 2, 62-053 Borkowice
woj. wielkopolskie, Polska
E-mail:biuro@syngrass.pl
Telefon:48 518 378 333
Dane rejestrowe:NIP: 5781280349
REGON: 302707579
Kategoria/Branża:mieszkanie i ogródek
Oferta:https://www.syngrass.pl/sztuczna-trawa-warszawa/
Witryna:www.syngrass.plOferta

Głównym produktem sprzedażowym w firmie Syngrass jest sztuczna trawa. Warszawa to jeden z obszarów, gdzie firma działa i oferuje swoje usługi nie tylko sprzedażowe, ale też montażowe. Jeśli więc jesteś na etapie urządzania i dekorowania balkonu, tarasu lub ogrodu, to sztuczna trawa powinna znaleźć się na liście rzeczy niezbędnych do kupienia! Co zyskasz, decydując się na położenie sztucznej trawy w swoim domu, mieszkaniu lub biurze? Przede wszystkim świetny wygląd, ponieważ jest to doskonała imitacja żywej trawy, wygląda więc doskonale i prezentuje się tak, jakbyś włożył w jej zasianie i pielęgnację mnóstwo wysiłku. A wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model, zamówisz usługę montażu i tak naprawdę to cała Twoja praca! Cieszysz się miłym, komfortowy podłożem przyjaznym dla ludzi i zwierząt. Co ważne, sztuczna trawa nie wymaga praktycznie żadnego Twojego zaangażowania. Wystarczy, że co jakiś czas ją wyczeszesz, odkurzysz i potraktujesz mopem, a ona odwdzięczy Ci się ładnym wyglądem i pięknym kolorem.

Sztuczna trawa - Warszawa i okolice

Interesuje Cię sztuczna trawa i mieszkasz w Warszawie? To miasto, gdzie swoje produkty i usługi oferuje firma Syngrass. Jej oferta jest na tyle bogata i szeroka, że każdy klient jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiednią sztuczną trawę, którą udekoruje to, co tylko będzie chciał. Czy wiesz, że sztuczną trawą możesz udekorować zarówno podłoże, jak i ściany? W ofercie firmy Syngrass są dostępne trawy dekoracyjne, sportowe, trawy na ogród, taras, jak i balkon. Ponadto w sklepie znajdziesz też niezbędne akcesoria, jak specjalny podkład pod sztuczną trawę, gwoździe, szpilki ogrodnicze, a nawet dołek golfowy. Sztuczna trawa sportowa świetnie nadaje się na plac golfowy, piłkarski czy nawet na plac zabaw. Użytkowanie jej jest niezwykle przyjemne i długoletnie. Oferta firmy Syngrass kierowana jest zarówno do osób prywatnych, firm, jak i instytucji. A może jesteś właścicielem na przykład centrum ogrodowego i chciałbyś mieć w swoim asortymencie wysokiej jakości sztuczną trawę? Warszawa to siedziba Twojej firmy? Skontaktuj się z firmą Syngrass i nawiąż ciekawą współpracę.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail