logo arshostel.pl

Obiekty modułowe handlowe wykonywane na zlecenie

Dane Firmy

Nazwa:EFEKT Sp. z o.o.
Adres:Krosin 7b, 64-710 Połajewo
woj. wielkopolskie, Polska
E-mail:biuro@pawilonyefekt.pl
Telefon:48 792 589 207
Dane rejestrowe:NIP: 7632144820
REGON: 387593486
Kategoria/Branża:przyrządy i produkcja
Oferta:Kontenery handlowe
Witryna:www.pawilonyefekt.plOferta

Kontenery handlowe oferowane przez firmę EFEKT z siedzibą w Połajewie, to obiekty modułowe, które produkowane są na specjalne zamówienie. Kto może dokonać zamówienia? Każda osoba, która potrzebuje nowoczesnego, praktycznego i komfortowego miejsca do realizowania zadań związanych związanych z prowadzonym biznesem. Kontenery handlowe można wykorzystać do wielu celów, zarówno do sprzedaży produktów, przechowywania ich, obsługi klienta itp. To, do czego go wykorzystasz zależy tylko do Ciebie. Wystarczy, że przedstawisz firmie EFEKT swoje oczekiwania, pomysły i potrzeby lub możesz też wykonać własny projekt. Następnie pracownicy uwzględniając to, co od Ciebie otrzymali, konstruują kontener handlowy z gotowych komponentów modułowych i dostarczają we wskazane przez Ciebie miejsce. Następnie wykonują szybki i sprawny montaż, a Ty zyskujesz świetnie prezentujący się obiekt modułowy, dzięki któremu Twoja jakość i komfort pracy znacznie się poprawią. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę pawilonyefekt.pl.

Nowoczesne kontenery handlowe

Dodatkowym atutem kontenerów handlowych jest fakt, że są one mobilne, co oznacza, że można je w łatwy i szybki sposób przenieść w dowolne miejsce, nie naruszając przy tym ich konstrukcji. Jest to możliwe, ponieważ technika lekkiej zabudowy nie wymaga wylewania fundamentów pod obiekt. To jest wielka przewaga kontenerów handlowych nad budownictwem tradycyjnym. Jest to bezapelacyjnie nowoczesne rozwiązanie dla osób szukających nieszablonowych rozwiązań. Jeśli do nich należysz, koniecznie skontaktuj się z firmą EFEKT. Spotkasz się nie tylko z miłą obsługą, ale też pełnym profesjonalizmem, autentycznym zaangażowaniem oraz fachowym doradztwem. Jeśli po jakimś czasie stwierdzisz, że Twój kontener handlowy jest zbyt mały, nic straconego! Możesz w dowolnej chwili go przebudować, rozbudować i dodać nowe pomieszczenia. Jest to możliwe dzięki modułowej konstrukcji, którą łatwo można modyfikować. Nowoczesne podejście do biznesu jest kluczem do jego szybkiego rozwoju! Z pewnością innowacyjne i godne uwagi są w tej dziedzinie kontenery handlowe, którymi zachęcisz potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich usług.

Godziny otwarcia

Poniedziałek07:00-16:00
Wtorek07:00-16:00
Środa07:00-16:00
Czwartek07:00-16:00
Piątek07:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Nowości / powiązane wpisy

Ostatnio dodane

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o nowych wpisach w tym serwsie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail